Restauracja Równia resto/bar to także idealne miejsce na organizację wesela, niezależnie od jego rozmiarów, czy małe czy duże, z nami zawsze będzie wyjątkowe. Przy zachowaniu najwyższych standardów, którymi zawsze się kierujemy zarówno w kwestii serwowanych dań jak i obsługi gości, koszt menu weselnego zaczyna się już od 130 zł od osoby. Organizujemy wesela maksymalnie na 150 osób . Specjalnie skomponowane menu zawiera uroczyste powitanie gości lampką szampana oraz chlebem i solą, przystawkę, zupę, danie główne, deser a ponadto dwa dania gorące, bufet szwedzki dostępny podczas przyjęcia, napoje zimne i gorące bez ograniczeń. W cenę menu nie są natomiast wliczone ciasta na stoły, tort weselny, alkohol oraz obsługa muzyczna.

MENU WESELNE

Z myślą o Państwa wygodzie, przygotowaliśmy dwa warianty menu weselnego. Pierwszy wariant składający się ze starannie dobranych przez nas potraw, w okazyjnej cenie 130 zł/os.

lub

Drugi wariant polegający na pełnej dowolności. Z pośród zaproponowanych dań, możecie Państwo sami skomponować menu jakie zaserwujemy na weselu. W tym przypadku wycena jest zależna od wybranych przez Państwa dań, od 180 – 250 zł /os.